2.09: Zlot Pojazdów Minionej Epoki w EC

Już w sobotę 2 września wszystkich miłośników motoryzacji zapraszamy na nasz parking. Odwiedzą nas na nim historyczne samochody uczestniczące w Zlocie Pojazdów Minionej Epoki

Od godz. 14:00 do godz. 16:00 na parkingu w pobliżu wejścia A (od strony Tesco i McDrive) zaprezentuje się ponad 80 magicznych maszyn. Będą to nie tylko polskie samochody ale też m.in. amerykańskie krążowniki szos czy niezwykłe motocykle – legendarne Osy i Jawy. Nie zabraknie oczywiście Wartburgów, Syren, Polonezów i kultowych już Małych i Dużych Fiatów.

Podczas prezentacji w Europie Centralnej uczestników rajdu zaprosimy na smaczny posiłek. Tradycyjnie nasi klienci wybiorą też najpiękniejszy pojazd, jaki prezentuje się w trakcie wydarzenia. Oprócz nagrody dla zwycięzcy, przygotowaliśmy także niespodziankę dla głosujących! Jeden z nich wróci z kartą na zakupy do Europy Centralnej.

Nie masz pomysłu na pierwszą sobotę września? Przyjedź do Europy Centralnej i daj się zaprosić na przygodę z historią motoryzacji! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.