20.12. poznamy zwycięzcę loterii EC

Tylko do 20 grudnia zapraszamy do udziału w loterii paragonowej, w której za zakupy w naszym Centrum można wygrać dodatkowe nagrody, a w finale samochód Suzuki SX-4 S-Cross

Wystarczy zrobić zakupy za 50 złotych, aby w jednym z trzech punktów dostępnych na terenie Europy Centralnej odebrać specjalną ulotkę loteryjną. Na jej podstawie w specjalnych urządzeniach można sprawdzić, czy udało się wygrać jedną ze 100 nagród natychmiastowych, które rozdajemy każdego dnia. Wśród nich znajdują się m.in. bony na wakacje o wartości 1.000 złotych od biura podróży Itaka, sprzęt AGD, bony na zakupy oraz wiele innych niespodzianek.  Na uczestników loterii czekają również kupony rabatowe od naszych najemców. Ci, którzy chcą powalczyć o nagrodę główną, czyli samochód, powinni uzupełnić ulotkę i wrzucić ją do specjalnie przygotowanej urny.

Skanowanie ulotek odbywa się do 20 grudnia, godz. 16:45. Piętnaście minut później odbędzie się uroczyste losowanie nagrody głównej – samochodu Suzuki SX-4 S-Cross. W przedświąteczną niedzielę o godz. 17:00 rozpoczniemy losowanie szczęśliwca, do którego trafi wyjątkowe auto. Procedura losowania odbędzie się na scenie przy lodowisku, w pobliżu wejścia A do Europy Centralnej.

Więcej szczegółów na temat loterii i jej przebiegu można znaleźć w regulaminie.

Zapoznaj się z regulaminem Akcji