Atrakcje dla najmłodszych: 14, 16, 18-19.07.

W nadchodzącym tygodniu zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach siatkarskich oraz weekendowym mini disco. Wszystko przygotowane specjalnie z myślą o naszych młodych gościach.

 

Już 14 lipca startuje w Europie Centralnej także cykl bezpłatnych zajęć z piłki plażowej i siatkówki dla najmłodszych. W każde wtorek i czwartek do końca wakacji dzieci i młodzież będą mogły rozwijać swoje kompetencje sportowe pod opieką doświadczonych trenerów z klubu sportowego „Sikret” Gliwice. Początek spotkań o godz. 16:30 na boiskach do siatkówki plażowej – w pobliżu wejścia. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W najbliższy weekend gliwickie Centrum Handlowe, mimo wakacji, nie zapomina o swoich najmłodszych gościach. 18 i 19 lipca odbędzie się tam kolejne mini-disco. Podczas specjalnych dyskotek dla najmłodszych można tam świetnie bawić się przy dźwiękach najnowszych przebojów dostosowanych do wieku uczestników zabawy. Spotkanie z muzyką i kreatywnymi animatorami rusza o godz. 17:00 na piętrze restauracyjnym (+1) Europy Centralnej.