B-Man: Charytatywny koncert Niedźwieckiego-16.10

B-Man: Charytatywny koncert Niedźwieckiego

16 października restauracja artystyczna B-Man zaprasza na charytatywny koncert Krzycha Niedźwieckiego. Start o godz. 21:00

Wstęp w wysokości 40 zł/osoby przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację Janka. Podczas jednoosobowego koncertu Krzycha Niedźwieckiego usłyszymy bardzo różnorodny repertuar. Nie zabraknie utworów różnych artystów, dzieł pisanych do szuflady i kilku popularnych coverów.

Artysta urodził się w 1979 roku w Częstochowie. Jest absolwentem Akademii Filmowej w Warszawie. Przez 10 lat (1998-2008) był gitarzystą i drugim wokalistą zespołu Habakuk, z którym nagrał kilka płyt oraz koncertował w kraju i zagranicą (m.in. słynne Glastonbury w UK). W latach 2009-2014 grał w zespole Bakshish. Przez 15 lat pobytu na scenie współpracował bądź nadal współpracuje z: T.Love, Hanną Bielicką, Renatą Przemyk, Maćkiem Maleńczukiem, Krzysztofem Materną, Stanisławem Sojką, Kasią Kowalską, Kasią Cerekwicką, Markiem Jackowskim, Adamem Nowakiem, Tytusem, Hanną Banaszak, Piotrem Bukartykiem, Budyniem (Pogodno), BabylonRaus, Jackiem Bończykiem, Ziutem Gralakiem, Mateuszem Pospieszalskim, Marcinem Pospieszalskim, DJ.Haem'em oraz Piotrem Kędziorem Kędzierskim. Pisał piosenki dla Hanny Banaszak, Habakuka, czy zespołu Full Power Spiryt.

Więcej informacji i szczegółów o koncercie można znaleźć tutaj: kliknij po więcej informacji.