Barbórka w Europie Centralnej

Grill barbórkowo-świąteczny, karaoke, pokazy oraz inne atrakcje czekają na klientów Europy Centralnej podczas święta wszystkich górników. Organizatorem imprezy jest Barking – nowy bar w Centrum Handlowym, który otworzy swój ogródek piwny na Jarmarku.  Świętować będzie można już w środę, 4 grudnia br.

Tradycyjne, śląskie święto górnicze to doskonała okazja, aby wszyscy górnicy poczuli się wyjątkowo. W związku z tym bar Barking oraz Europa Centralna przygotowali dla klientów coś specjalnego – imprezę barbórkową, podczas której nie zabraknie pysznego mięsiwa oraz orzeźwiającego piwa.

Do górników z Knurowa oraz Sośnicy zostały wysłane specjalne vouchery, dzięki którym goście będą mogli  skorzystać z oferty gastronomicznej wybranych lokali w Europie Centralnej. Biesiada rozpocznie się o godzinie 16:00, a bar Barking zaplanował z tej okazji liczne atrakcje, między innymi karaoke. Tradycyjnie przed Barbórką obecni będą mogli napić się piwa i zjeść kiełbaski. Impreza potrwa aż do 21:00.

Już następnego dnia, tj. 5 grudnia br. będzie miało miejsce kolejne wydarzenie – koncert zespołu Oberschlesien. „Zespół porównywany jest do niemieckiej grupy Rammstein, a w swoich tekstach wykorzystuje śląską gwarę. Koncert rozpocznie się o godzinie 16:30.

Bony Barbórka regulamin