Baśniowa kraina w Europie Centralnej - 13-14.12

Baśniowa kraina w Europie Centralnej

Do krainy pełnej czarów i baśniowych opowieści w bożonarodzeniowym klimacie zaprasza w najbliższy weekend, zapraszamy 13 i 14 grudnia w Europie Centralnej

Dla poszukujących wyzwań nasi animatorzy przygotowali przedświąteczny kącik gier i zabaw. Na specjalnym stanowisku nie zabraknie konkursów zręcznościowych. Wśród nich rzut śnieżkami do celu, taniec z kulą śniegu, czy różnorodne wyzwania sprawnościowe. Swoich sił będzie można także spróbować w wyjątkowej szkółce szczudlarskiej oraz w Szkole Mikołajowego Rzemiosła. Tam wspólnie ze Śnieżynką na najmłodszych czeka wiele artystycznych wyzwań, którymi potem będzie można udekorować rodzinną choinkę, czy wigilijny stół.

Nie zabraknie także przedświątecznego mini disco, które porwie do zabawy dzieci w wieku 3-7 lat. Początek w sobotę i niedzielę o godz. 17.00 na piętrze restauracyjnym.  13 i 14 grudnia Europa Centralna zaprasza także do udziału w interaktywnym przedstawieniu realizowanym w kontakcie z publicznością. W projekcie artystycznym „Trzej Mikołajowie” będzie można poznać różne spojrzenia nie tylko na sylwetkę Świętego, które kochają wszystkie dzieci. Będzie to także okazja do rodzinnych rozmów i dyskusji na temat wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. O sympatię publiczności będą zabiegać: Mikołaj Serce, Mikołaj Popcorn oraz Mikołaj Rózga, którzy kolejno zaprezentują się na scenie oraz zmierzą się z różnego rodzaju konkurencjami, m.in. przechodzeniem przez komin.