Bytom

BYTOM PODRÓŻE OD POKOLEŃ

PODRÓŻE OD POKOLEŃ to myśl przewodnia kolekcji jesień – zima 2015 marki BYTOM. Kolekcja ta jest uwieńczeniem historii marki, która od wielu lat ubiera pokolenia mężczyzn a w tym roku obchodzi 70-lecie istnienia. Ilustracją do kolekcji są zdjęcia, które zabierają naszych Klientów w sentymentalną podróż po Polsce. Sesja zdjęciowa ma charakter wyjątkowy, bowiem marka do jej udziału zaprosiła prawdziwą polską rodzinę podróżników – syna i wnuka wielkiego podróżnika Arkadego Adama Fiedlera: Pan Arkady Radosław Fiedler i Pan Arkady Paweł Fiedler. Obu dżentelmenów łączy pasja podróżowania, tradycja i ponadczasowe wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie (imię Arkady w rodzinie Fiedlerów jest dziedziczone już od czterech pokoleń).

Klasa i styl to cechy charakterystyczne mężczyzny BYTOM, który niezależnie od wieku poszukuje ubrań od bardzo formalnych i konserwatywnych po te mniej zobowiązujące, bardziej na luzie. Całość kolekcji jesienno-zimowej BYTOM charakteryzuje prostota i elegancja utrzymana w stonowanych barwach, delikatnych strukturach i deseniach. Inspiracje do kolorów kolekcji zaczerpnięto z krajobrazów, a w niej kolory ziemi i piasku – beże i brązy, morza i nieba – niebieskości, granaty i szarości, gór i lasów - ciepłe ugry, malownicze burgundy. Na szczególną uwagę w tej kolekcji zasługuje szeroka oferta kurtek - od pikowanych przejściowych inspirowanych tradycyjną kurtką HUSKY do ciepłych parek oraz zimowych z naturalnym wypełnieniem z pierza i puchu z kapturem obszytym naturalnym futrem z jenota. W ofercie odkryjemy także klasyczne płaszcze i kurtki wykonane z wysokiej jakości, surowej w chwycie wełny. Dyplomatki, trencze i bosmanki zaskakują niebanalnymi wykończeniami. Nowością są casualowe, bawełniane prane marynarki dla podkreślenia stylu. Uzupełnienie stanowią chinosy o charakterze vintage w wielu kolorach, które podkreślają charakter każdej stylizacji oraz bawełniane koszule z ciekawym splotem od klasycznych po casualowe, a także drukowane, flanelowe lub z nietypowym wykończeniem. Dodatkiem jest cała gama swetrów od tych wykonanych z wełny merynos do codziennych, grubych w różnych krojach oraz szeroki wybór akcesoriów. Tradycyjnie w kolekcji odnajdziemy całą paletę klasycznych garniturów uszytych ze znakomitych gatunkowo wełen pochodzących od znanych, renomowanych producentów. Oprócz garniturów "całorocznych" idealnych na każdą porę roku są również typowo zimowe propozycje uszyte z miękkiej, niezwykle szlachetnej flaneli pochodzącej od VITALE BARBERIS CANONICO.

Uwieńczeniem kolekcji jest nowa edycja BYTOM IKONY KULTURY, inspirowana stylem Arkadego Adama Fiedlera. Ten słynny pisarz, przyrodnik i podróżnik – zapoczątkował w rodzinie Fiedlerów pasję podróżniczą - odbył ponad 30 wypraw i podróży, które opisał w 32 książkach. Jego osobowość oraz motyw podróżniczy zainspirowały do stworzenia limitowanej kolekcji, w której występują koszulki przedstawiające kadry z niezwykłych wypraw, które odbywał. Koszule z nakładanymi kieszeniami, spodnie w charakterze bojówek, swetry i kożuch to tylko część kolekcji, która uzupełniona jest o ciekawe dodatki takie jak płócienny plecak czy wysokie, skórzane buty.

www.bytom.com.pl

Godziny otwarcia
pn-pt 10:00-21:00
sobota 10:00-21:00
niedziela 10:00-20:00

691 220 529