Czekoladowe tajemnice 3D: 10-11.10.

Już 10 i 11 października zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Festiwalu Nowych Technologii w Europie Centralnej. Na początek czekają wyjątkowe warsztaty „1, 2, 3. Drukuj Ty”, w których nie zabraknie możliwości druku za pomocą czekolady.

 

Specjalne warsztaty przygotowano dla uczestników w każdym wieku. Na najmłodszych czekają zajęcia projektowe, podczas których będą tworzyć swoje pomysły placów zabaw i podwórek, jakie powinny pojawić się w różnych częściach Gliwic. Z myślą o fascynatach nowych technologii przygotowano specjalny pokaz możliwości drukarek 3D. Wszystko zgodnie z hasłem: „niemożliwe, które staje się możliwe”. Będzie czekać także specjalna gra konstrukcyjno-plastyczna „Miasto marzycieli”. Czy gościom w Europie Centralnej uda się stworzyć interaktywną przestrzeń? Zobaczymy już 10 i 11 października. Podczas wydarzenia nie zabraknie również okazji do sprawdzenia swojej zręczności. Przekonają się o tym uczestnicy konkursu składania domów 3D na czas. Będzie także możliwość drukowania 3D z użyciem czekolady.

Zachęcamy również do udziału w konkursie, ktory rozpocznie sie już 7 października. Regulamin i więcej informacji na http://bit.ly/1h7CDRh

Festiwal Nowych Technologii dla szkół: http://lp.europacentralna.eu/nt/

Regulamin akcji promocyjnej "Czekolada 3D"