Czy pobiją rekord Guinnessa?: 1.05. w EC

W piątek 1 maja na parkingu Europy Centralnej odbędzie się zlot samochodów marki Alfa Romeo. W jego ramach uczestnicy chcą pobić rekord Guinnessa w liczbie samochodów jadących w kolumnie na dystansie 3,5 kilometra

1 i 3 maja gliwicka Europa Centralna będzie nieczynna. Jest jednak powód, dla którego warto wybrać się wybrać do nas podczas Święta Pracy. Rejestracja samochodów rozpocznie się od godz. 7.30 do godz. 10:30, zaś na rekordową trasę samochody będą wyjeżdżać od godz. 12:00. Każdy uczestnik wydarzenia zanim wjedzie na parking przy Centrum Handlowym Europa Centralna ma obowiązek umieścić za przednią szybą białą kartkę formatu A4, które pomogą w identyfikacji uczestników wydarzenia. Aktualnie poszukiwani są m.in. wolontariusze, chcący zaangażować się w organizację eventu. Zgłoszenia i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.ar-gs.pl Według szacunków organizatorów, w akcji ma wziąć udział niemal 1.500 pojazdów z całej Polski oraz grupy z zagranicy.

Film promujący wydarzenie: https://www.youtube.com/watch?v=PjnFJa_ANc4

Uczestników wydarzenia zapraszamy do restauracji B-MAN oraz McDRIVE, które będą czynne z okazji eventu.

Swoją prezentację przygotuje także GANINEX - salon samochodowy oferujący auta znanych marek, takich jak: Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Skoda, Jeep, BMW.