Druga odsłona Męskiego Świata w EC 02.05 i 04.05

Męskie emocje i tajemnice rajdu Dakar

W piątek 2 maja na parkingu przed Europą Centralną zainstaluje się Miasteczko Dakar, w którym będzie można spotkać m.in. Jacka Czachora. Z kolei niedziela 4 maja to chwile dla miłośników gadżetów.

W piątek pomiędzy Świętem Pracy a obchodami rocznicy Konstytucji 3 Maja nie lada gratka będzie czekała na miłośników samochodów i motocykli. Specjalne pokazy samochodowe przygotowane przez ekipę Orlen Team to tylko jedna z wielu atrakcji, które będą czekały na parkingu przed Europą Centralną już od godziny 14.00. Podczas spotkania w Gliwicach będzie można poznać w praktyce tajniki kierowców wyścigów samochodowych, rajdów oraz wyścigów na żużlu. W Miasteczku Dakar sygnowanym przez Orlen Team nie zabraknie także atrakcji dla fanów słynnego rajdu, niegdyś odbywającego się na trasie z Francji do afrykańskiego Senegalu, dziś przeniesionego do Ameryki Południowej.  Będzie można przyjrzeć się z bliska niezwykłej ciężarówce serwisowej, camperowi i motocyklowi rajdowymi. Nie zabraknie także spotkań z ekstremalnymi sportowcami. O swoich przygodach opowie rajdowy team Jacek Czachor i Marek Dąbrowski. We wnętrzu galerii będzie można z kolei podziwiać wyjątkowe modele motocykli wyprawowych i poznać z uczestnikami ekstremalnych wypraw.

W niedzielę 4 maja zapraszamy na spotkanie z gadżetami i technologiami. Turnieje piłkarzyków, czy bilarda, a także zmagania z wykorzystaniem nowoczesnych zabawek i gadżetów. To tylko niektóre z wyzwań, jakie w pierwszą niedzielę maja przygotowaliśmy w Europie Centralnej. Tego dnia o godz. 12:30 odbędzie się także ostatni trening przygotowywany przez Fundację Biegamy z Sercem.

Regulamin - Turniej bilarda
Regulamin - Turniej piłkarzyków