Jula

DZIEŃ SZWEDZKI W JULA

Multimarket Jula w Narodowe Święto Szwecji 6 czerwca obchodzi Dzień Szwedzki przyznając 6% rabatu na wszystkie produkty dla członków JULAClub.

Jak na szwedzki multimarket przystało, 6 czerwca jest uroczyście obchodzony we wszystkich sklepach JULA, również w Polsce. Narodowe Święto Szwecji to dzień, w którym Szwedzi upamiętniają dwa wydarzenia ze swojej historii: odzyskanie niezależności i koronowanie Gustawa I Wazy (1523 r.) oraz uchwalenie konstytucji. W tym dniu na Klientów wszystkich
11 polskich sklepów czeka poczęstunek oraz kawa i herbata, a także 6% rabatu na produkty      z całego asortymentu dla wszystkich członków JULAClub. Klubowiczem można zostać na miejscu w sklepie i od razu być uprawnionym do otrzymania 6% rabatu oraz innych specjalnie przygotowanych promocji.

Jula jest multimarketem, w którym odwiedzający znajdą ponad 14 000 produktów z różnych branż, których kombinacja może pozytywnie zaskoczyć. Jula to sklep dla każdego - w jednym miejscu majsterkowicz, pani domu, zapalony wędkarz, motocyklista, mechanik amator, wielbiciel plenerowych wycieczek i żeglarz znajdą coś dla siebie. Wśród produktów znanych dostawców oraz marek własnych, niedostępnych w innych sklepach, znajduje się m.in. wiele artykułów przydatnych podczas czekających nas za chwilę weekendowych wypadów, prac ogrodowych czy wypoczynku na tarasie lub balkonie.

Godziny otwarcia
pn-pt 08:00 - 21:00
sobota 08:00 - 21:00
niedziela 09:00 - 20:00

22 33 888 75
www.jula.pl