Ekstremalne zakupy i atrakcje: 24-26.11.

To będzie weekend pełen adrenaliny! Szaleństwo zakupów z Black Friday w Europie Centralnej trwa nie jeden, nie dwa… ale trzy dni! Dodatkowo w sobotę i niedzielę zapraszamy na spotkania oko w oko z ekstremalnymi niespodziankami dla małych i dużych

Black Friday w Europie Centralnej trwa cały weekend. Z wyjątkowo atrakcyjnych ofert naszych salonów, dostępnych także za pomocą aplikacji Qpony.pl – w specjalnym katalogu Europy Centralnej, będzie można skorzystać aż przez 3 dni. Dużo taniej kupimy nie tylko modowe rozwiązania na sezon zimowy ale także prezenty, które pomogą św. Mikołajowi. Promocje obejmą także wyposażenie wnętrz czy ofertę RTV i AGD.

Sobota i niedzielna w Europie Centralnej będą podwójnie ekstremalne. Wszystko to za sprawą atrakcji, jakie czekają przed House of Air oraz na terenie naszego pasażu handlowego. Przez dwa dni zapraszamy na pokazy „górskich” deskorolkarzy, czyli mountain boarderów, pokazy kolarstwa górskiego, czyli MTB, z warsztatami. Nie zabraknie także aktywnych niespodzianek dla najmłodszych gości. Gościem specjalnym ekstremalnej akcji będą tancerze akrobaci, których można było podziwiać w „You Can Dance” czy „Mam Talent”. Na scenie, w pobliżu perfumerii Douglas, członkowie Black and White Dance Show udowodnią, że nie ma dla nich rzeczy nie możliwych!

Na weekend pełen atrakcji z solidną dawką adrenaliny zapraszamy 25 i 26 listopada od godz. 13:00 do godz. 19:00.