Elegancka odzież dla wszystkich panów w Europie Centralnej

Salon mody męskiej Henry Moore otworzył się w sobotę, 18 stycznia, w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. To pierwszy sklep w centrum wyłącznie z asortymentem dla mężczyzn.

W sklepie, zajmującym 80 metrów kwadratowych, zlokalizowanym w galerii handlowej, można kupić odzież wielu polskich firm, między innymi dopasowane do każdej sylwetki marynarki, garnitury, spodnie, płaszcze i kurtki marki Bosz (marka podstawowa w salonie Henry Moore), koszule Omega, portfele i dodatki skórzane marki Dragon oraz typowo casualową odzież z kolekcji Perso.

Salon Henry Moore w Europie Centralnej to pierwsza placówka tej firmy na Śląsku i druga w Polsce. W dużym stopniu stawia na klienta młodszego, często zmieniającego styl i znającego się na modzie, któremu proponuje odzież sygnowaną własną marką. Dla wszystkich interesujących się modą nie bez znaczenia jest fakt, iż kolekcje Henry Moore nie zmieniają się co sezon, lecz wielokrotnie w ciągu roku. Klienci mogą więc śledzić na bieżąco aktualne trendy.