Europa Centralna wspiera: W Knurowie spróbują pobić Rekord Guinnessa

W sobotę 14 czerwca około godziny 18:30 na placu 700-lecia w Knurowie wszyscy chętni spróbują wspólnie pobić Rekord Guinnessa w największej liczbie osób wykonujących pompki. Już dzisiaj zainteresowani mogą zgłosić swoje uczestnictwo

 

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej www.tnij.org/rekordyknw  oraz na plakatach i innych materiałach promocyjnych. Wszyscy, którzy nie zdąrzą zapisać się w internecie, będą mogli uczynić to na miejscu wydarzenia, w godz. 16:00-18:15, w specjalnie przygotowanym punkcie na placu 700-lecia w Knurowie.

- Najbliższe dni to dla nas gorący czas, bo trwają niezbędne przygotowania, ale najwyższą temperaturę osiągniemy właśnie 14 czerwca, jeśli również Wy przyłączycie się do współpracy – mówią organizatorzy ze Stowarzyszenia Cztery Pory Roku z Knurowa. Próba pobicia Rekordu Guinnessa, odbędzie się jednocześnie w ramach: Obchodów Dni Knurowa i projektu POMPUJEMY na rzecz Mam Haka na Raka w KNUROWIE, na którego realizację knurowskie Stowarzyszenie Cztery Pory Roku pozyskało wsparcie finansowe z Funduszu Małych Grantów Europy Centralnej.