Fabryka Czekolady w EC: 15-31.01

Od piątku 15 stycznia w Europie Centralnej zapraszamy do wyjątkowej fabryki na terenie naszego Centrum. Każdy łasuch znajdzie tam z pewnością coś dla siebie.

15 stycznia w Europie Centralnej wystartowała Fabryka Czekolady, która potrwa do końca miesiąca. W dni robocze od 11:00 do 14:00 z jej atrakcji będą mogły korzystać także szkoły, a od 14:00 do 18:00 wszyscy zainteresowani klienci. W sobotę i niedzielę od godz. 12:00 do 18:00 nie zabraknie specjalnych akcji i wydarzeń przygotowanych z myślą o całych rodzinach, a w szczególności najmłodszych gościach centrum. Fabrykę można zwiedzać w maksymalnie dziewięcioosobowych grupach. Wnętrze fabryki to okazja do poznania zarówno samego procesu tworzenia, jak i dekorowania czekolady. Przed Fabryką działa specjalna strefa dla najmłodszych. W dni powszednie odbędą się tam pokazy i animacje dla szkół, a w weekendy dla wszystkich zainteresowanych.

Znajdź "Złoty bilet" w EC

16-17, 23-24 i 30-31 stycznia odbędzie się akcja „Złoty bilet”. W jej ramach w zamian za paragon o wartości 100 zł i odpowiedź na proste pytanie będzie można otrzymać czekoladę. Wśród nich będą także niezwykłe tabliczki ze złotym biletem. Szczęśliwiec, który odnajdzie go w swoim słodkim opakowaniu, otrzyma bon na zakupy o wartości minimum 100 zł do realizacji w naszym Centrum. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy aż 200 takich złotych biletów.

Konkurs odbywa się tylko w wymienionych dniach od godz. 12:00 do 19:00. W akcji nie są brane pod uwagę paragony dokumentujące zakup dokonany kartą podarunkową lub bonem podarunkowym, ani faktury VAT, a także paragony, na których widnieją: napoje alkoholowe, produkty tytoniowe lub produkty lecznicze. Wyłączone są również transakcje dokonane w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, kantorach oraz wpłaty i wypłaty bankomatowe.