Ferie – czas – start! Europa Centralna zaprasza na Air Camp!

Ferie, to zaraz po wakacjach najbardziej wyczekiwany czas w trakcie roku. O ile dla uczniów to okazja do wypoczynku od szkolnych obowiązków i … wczesnego wstawania, o tyle dla ich rodziców stanowi nie lada wyzwanie, aby ciekawie zorganizować ten czas swoim dzieciom. 

Dziś w województwie śląskim rozpoczęły się ferie zimowe i potrwają aż do 11 lutego. Wiele osób z dużym wyprzedzeniem poluje na okazyjne ceny wyjazdów rodzinnych lub zimowisk dla swoich dzieci. Propozycji nie brakuje! Zmarzluchy obierają ciepłe kierunki a fani sportów zimowych wykorzystują ten czas na wyjazdy na narty lub obozy w górach. Są też tacy, którzy w ostatniej chwili szukają rozwiązań jak ten czas ciekawie spędzić w swoim mieście. Z myślą właśnie o tych osobach w House Of Air, w naszym centrum odbywać się będzie Air Camp. Jest to pierwsza edycja ekstremalnych warsztatów zimowych, która startuje dziś i potrwa do końca ferii zimowych województwa śląskiego. Air Camp realizowany będzie w dwóch opcjach: czterodniowych warsztatów pilota odrzutowca lub dwudniowych warsztatów pilota szybowca. Zajęcia ruchowe na trampolinach, lekcje akrobatyki sportowej, zajęcia typu Parkour czy Freerun, dwa posiłki, przekąski i napoje oraz profesjonalna opieka instruktorów – to wszystko czeka na każdego uczestnika podczas ferii w House Of Air. A przede wszystkich mnóstwo emocji i nowych umiejętności!
Dla tych, którzy nie zdecydują się na żadne z warsztatów a chcą wykorzystać aktywnie i interesująco swój wolny czas, House of Air w Europie Centralnej jest otwarte od poniedziałku do piątku od 10:00 – 21:00, w sobotę od 9:00 – 21:00 oraz w niedzielę od 9:00 – 20:00.

Po więcej szczegółów o Air Camp zapraszamy na stronę: https://www.houseofair.pl/air-camp/