Graffiti Kids i stand-up w Europie Centralnej

Na niedzielę pełną graffiti zapraszamy już 20 lipca. Dzień wcześniej w murach gliwickiego centrum odbędzie się stand-up, w którym wystąpi Paweł Reszela

 

W sobotę 19 lipca w restauracji B-Man w Europie Centralnej odbędzie się stand-up w ramach cyklu „O wilku mowa”. Gościem będzie tym razem artysta kabaretowy i komik Paweł Reszela. Znakiem rozpoznawczym artysty, który wystąpi o godz. 19:00, są nie tylko cięte riposty ale też humor w najwyższym wydaniu i obycie sceniczne. Reszela jest członkiem kabaretu Klakier. Na swoim koncie ma występy na licznych wydarzeniach kabaretowych. Jest także półfinalistą programu StandUp Comedy na kanale HBO. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w restauracji B-Man.

Z kolei w niedzielę 20 lipca odmieniamy spojrzenie na graffiti. Chociaż kojarzy się nam ono głównie z bazgrołami na ścianach może być elementem ważnego przekazu społecznego i autentycznej artystycznej treści.  Od godz. 13:00 do 19:00 będzie można wziąć udział w specjalnych warsztatach prowadzonych przez plastyków podczas których będzie można w praktyce „przejść” przez proces niezwykłych instalacji tworzonych na murach i sprawdzić się w roli artysty.

W każdą sobotę i niedzielę, niezależnie od pogody, zapraszamy o godz. 17:00 na mini-disco dla najmłodszych. Podczas godzinnej zabawy czekają nie tylko dobra muzyka, największe hity, ale także wiele wciągających animacji oraz gier pod opieką doświadczonych animatorów i wychowawców. Na każdego uczestnika czeka też zdrowa jogurtowa niespodzianka.