„Ja, Robot” czeka: 23.07.

„Ja, Robot” czeka: 23.07.

„Ja, Robot” to kolejna propozycja filmowa w letnim kinie samochodowym Europy Centralnej. Projekcja już w czwartek 23 lipca o godz. 21:00

Warto pojawić się jednak nieco wcześniej, aby zarezerwować dobre miejsce do oglądania filmu wyświetlanego na ekranie o powierzchni niemal stu metrów kwadratowych. Żeby każdy z widzów czuł się komfortowo zadbano także o specjalne nagłośnienie projekcji. Można korzystać z tradycyjnego nagłośnienia bądź hybrydowego, odbieranego przez radio samochodowe na określonej częstotliwości. W najbliższy czwartek letnie kino samochodowe Europy Centralnej opanują roboty. Wszystko to za sprawą filmu science fiction, w którym widzowie przeniosą się do 2035 roku. Podczas niemal dwugodzinnej przygody wezmą udział w śledztwie w sprawie tajemniczego morderstwa. Będą w nim uczestniczyć razem z Willem Smithem, Bridget Moynahan, Jamsem Cromwellem oraz Alanem Tudykiem, który wcielił się w rolę robota Sonny’ego.

Za tydzień zapraszamy za wyjątkową filmową opowieść „Zaginiona dziewczyna”. Konkursy i prelekcje przez pokazami poprowadzi ekipa z radia RMF Maxxx.