Jak dojechać

Rozpocznij nawigację

Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice (droga krajowa 44)

Dojazd samochodem lub bezpłatnym autobusem.

Regulamin przewozu bezpłatnym autobusem.

W przypadku grup zorganizowanych pow. 10 osób, prosimy o kontakt z Punktem Informacyjnym (32 778 50 00)

Dojazd samochodem

Od Wrocławia/Opola
jadąc autostradą A4 od strony Wrocławia i Opola, zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do rondaz sygnalizac ją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

 


Od Krakowa/Katowic
jadąc autostradą A4 od strony Krakowa i Katowic, zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

 

 

Od Gorzyc/Rybnika/Czerwionki
jadąc autostradą A1 od strony Gorzyc, Czerwionki Leszczyny i Rybnika zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice.Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Bytomia/Pyrzowic/Łodzi
jadąc autostradą A1 od strony Bytomia, Pyrzowic i Łodzi, zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniudo ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

 


Od Tychów i Mikołowa,
droga krajowa nr 44 jadąc od strony Tychów i Mikołowa kierujemy się DK 44 w stronę Gliwic. Za miejscowością Przyszowice znajduje się Węzeł Sośnica, pod którym przejeżdżamy trzymając się prawej strony drogi. Po około 200 metrach skręcamy z DK 44 w prawo w boczną drogę, która doprowadzi do parkingu EC.


Od Zabrza
jadąc od strony Zabrza kierujemy się na Gliwice-Sośnicę (jak na giełdę samochodową). Z Sośnicy kierujemy się na centrum Gliwic oraz na Ligotę Zabrską. W Ligocie Zabrskiej skręcamy z ulicy Kujawskiej w ulicę Błonie i podążamy nią aż do skrzyżowania (z sygnalizacją świetlną) z ulicą Pszczyńską. Na skrzyżowaniu kierujemy się w lewo na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Gliwic
jadąc od strony centrum Gliwic kierujemy się na Katowice oraz na autostradę A4 (kierunek Kraków i Wrocław), a następnie na DK 44 w kierunku na Tychy i Mikołów. Wjeżdżamy na ulicę Pszczyńską i jedziemy prosto do Węzła Sośnica. Na rondzie z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.


Od Wodzisławia/Rybnika,
droga krajowa nr 78 jadąc od strony Wodzisławia i Rybnika kierujemy się w stronę Gliwic. Mijamy centrum handlowe Auchan i na Węźle Bojków zjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Katowic i Krakowa. Zjeżdżamy z autostrady na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Bytomia, DK 88
jadąc od strony Bytomia kierujemy się DK 88 na Gliwice i Wrocław. W Zabrzu Maciejowie zjeżdżamy na autostradę A1 w kierunku na Rybnik i Gorzyczki. Jadąc autostradą A1 kierujemy się w stronę Gliwic. Na Węźle Sośnica zjeżdżamy na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Tarnowskich Gór,
droga krajowa nr 78 jadąc od strony Tarnowskich Gór DK 78 jedziemy na węzeł autostrady A1 w Wieszowej lub w Czekanowie. Wjeżdżamyna autostradę kierując się na Rybnik i Gorzyczki. Jedziemy autostradą A1 w stronę Gliwic i na Węźle Sośnica zjeżdżamy na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od DTŚ
Zjeżdżając z DTŚ należy się kierować na drogę numer 44, kierunek Tychy, którą dotrzemy bezpośrednio do węzła Gliwice-Sośnica, gdzie znajduje się nasze Centrum. Oznakowanie prowadzące do Europy Centralnej pojawi się już niedługo.

 
DRUKUJ

 

 

 

 

 

Pokaż trasę