Joanna Krupa w Europie Centralnej !

Joanna Krupa w Europie Centralnej

Piękne dziewczyny poszukiwane! Już 30 listopada br. w Centrum Handlowym Europa Centralna odbędzie się casting, organizowany wraz z profesjonalną agencją modelek Avant Models. To szansa dla młodych dziewczyn, aby pokazać się przed profesjonalistami. Gościem specjalnym, a jednocześnie członkiem Jury będzie znana modelka, Joanna Krupa.

Sobotni casting organizowany jest przez Europę Centralną wraz z KM Energy, a jego celem jest wybranie najpiękniejszej dziewczyny na terenie Górnego Śląska. 30 listopada, od 15:00 do 18:00, agencja modelek Avant Model będzie szukać nowej top twarzy. Firma reprezentuje światowe nazwiska modelingu, między innymi Kasię Struss, która zajmowała 16 miejsce na liście światowych modelek, czy Agnete Hegelund, chodzącą w pokazach znanych projektantów, m.in. Dolce & Gabbana czy Givenchy.

Kandydatki muszą spełniać podstawowy warunek – być w wieku od 14 do 21 lat.  To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje możliwości i zaprezentować urodę profesjonalistom. Oprócz wyglądu liczy się także pewność siebie oraz swobodne i naturalne zachowanie przed obiektywem. Dziewczyny będą oceniane przez Jury, w którego skład będą wchodzić osoby reprezentujące agencję modelek Avant Models oraz gwiazda, która odwiedzi w tym dniu Europę Centralną.

Główną atrakcją będzie wizyta w Europie Centralnej Joanny Krupy, polsko-amerykańskiej modelki i aktorki. Jest także uczestniczką wielu programów telewizyjnych, w tym jurorką znanego programu „Top Model”. Ponadto jest aktywną działaczką społeczną, walczącą o przestrzeganie praw zwierząt. Gwiazda będzie profesjonalnie oceniać dziewczyny, które zechcą wziąć udział w castingu. „Jesteśmy przekonani, że wizyta modelki, Joanny Krupy, spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Gwiazda będzie rozdawać autografy oraz odpowiadać na pytania internautów” – informuje Katarzyna Skalska, Dyrektor Marketingu C.H. Europa Centralna
i dodaje, że wizyta modelki to kolejne, atrakcyjne wydarzenie, organizowane w listopadzie przez Centrum.

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/683422168349225/?ref=5

 

 

Serdecznie Zapraszamy!