Kino 5D w Europie Centralnej

Zrób zakupy za 50 zł – odbierz bilet do kina 5D

Od 15 do 30 października, w ramach Festiwalu Nowych Technologii, w Europie Centralnej będzie można obejrzeć filmy 5D. Wystarczą zakupy za 50 zł brutto, aby otrzymać darmowy bilet na pokaz w pięciu wymiarach

W specjalnym kinie, oprócz tradycyjnych emocji, będzie można cieszyć się trójwymiarowym obrazem, przestrzenną muzyką, ruchomymi fotelami. Na widzów czekają także liczne efekty specjalne – wśród nich powiew wiatru, błysk światła, dym, czy rozpylanie wody, odczuwalny na nogach efekt myszy, a także liczne zapachy związane z fabułą filmu. 

 

W ramach akcji będzie można zobaczyć następujące produkcje:

„Zemsta Królika 5D”

Czas trwania: 10 minut, od 5 lat

Bajka dla dzieci, w której można zobaczyć jedynego w swoim rodzaju puszystego miłośnika przyrody, który utrze nosa leśnym chuliganom. Zabawna przygoda królika i jego trzech zwierzęcych nieprzyjaciół rozśmieszy nawet najbardziej poważnych widzów.

 

 „Tajemnicze Podziemie”

Czas trwania: 10 minut, od 7 lat

 

Pełna wrażeń przejażdżka po wnętrzu opuszczonej kopalni kryształów. Kinowe spotkanie stanowi niezwykłą przygodę z dawno zapomnianym przez ludzi miejscem. Tysiące metrów pod powierzchnią ziemi, w krainie mrocznej otchłani przeżyj niezwykłą przygodę z przeszłością i przekonaj się, czy ktoś nie czeka tam na Ciebie?

 

„Asylum 5D”

Czas trwania: 17 minut, od 12 lat

Horror, którego akcja dzieje się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Emocji dostarczają mroczny klimat, tajemnica odwiedzonego miejsca i zaskakująco prowadzona fabuła. Podczas seansu uważaj na karaluchy, latające krzesła i… sufit, spadający na głowę.

 

W ciągu godziny zegarowej odbywają się 4 seanse. Sala kinowa składa się z 16 miejsc.  

Do kina 5D, znajdującego się na parkingu Europy Centralnej, zapraszamy:

  • od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00,
  • a w niedzielę do godziny 20:00.

Jak zdobyć bilet do kina 5D?

Za każdy paragon, pochodzący od najemcy Europy Centralnej, będący wielokrotnością 50 złotych będzie można otrzymać maksymalnie 4 bilety. W akcji nie biorą udziału dokumenty potwierdzające transakcje w oddziałach bankowych oraz kantorze znajdującym się na terenie naszego Centrum. Bilety, przyznawane na podstawie paragonów, będzie można odebrać na specjalnym stoisku znajdującym się w pobliżu punktu informacyjnego (blisko wejścia B).

Akcja trwa od czwartku 15 października do piątku 30 października. Liczba miejsc na seansach jest ograniczona.

Szczegółowy Regulamin Akcji