Kobiece inspiracje z Janem Nowickim

O obliczu współczesnych kobiet, ich wizerunku i tym, jakimi są naprawdę będzie można porozmawiać 8 marca z aktorem Janem Nowickim. Niespodziankę dla pań przygotowali też piłkarze „Piasta” Gliwice, których przez cały dzień będzie można spotkać w naszym Centrum

Europa Centralna już od godz. 14.00 w sobotę 8 marca przygotowała wiele atrakcji z myślą o świętujących. Wśród nich warsztaty i porady z zakresu biżuterii hand-made. Podczas nich będzie można przygotować sobie wisiorek, bransoletkę lub pierścionek. Na miłośniczki dbania o siebie przygotowano także bezpłatną komputerową analizę skóry, po zakończeniu otrzymamy od specjalisty program jej pielęgnacji. Będzie można liczyć także na doradztwo w zakresie makijażu oraz wizażu. Niezwykle ciekawie zapowiadają się pokazy masażu bańką oraz gorącą świecą. Chętne osoby będą mogły doświadczyć z tej atrakcji dosłownie na własnej skórze. Jak określić swoją gamę kolorów? Na takie wsparcie będzie można liczyć także w ramach bezpłatnych porad udzielanych przez stylistów. Agnieszka Frątczak doradzi paniom także w doborze właściwej kreacji do swojej figury.

O godz. 18.00 amant i jeden z najbardziej znanych mistrzów polskiego srebrnego ekranu Jan Nowicki będzie dzielić się swoimi przemyśleniami na temat kobiet i bycia dżentelmenem we współczesnych czasach. Czy zdobędzie serca mieszkanek Śląska? Przekonamy się o tym 8 marca w Europie Centralnej. Niespodziankę dla pań z okazji Dnia Kobiet będą mieli także piłkarze GKS Piasta „Gliwice”, których będzie można spotkać na terenie Europy Centralnej podczas najbardziej kobiecego z dni w roku. Co to będzie? Dowiemy się tego już od godz. 10.00.