Koncert Shazzy w EC

Shazza ogłosi rozpoczęcie lata

W rytmie największych przebojów disco i dance, Europa Centralna zaprasza na koncert Shazzy z okazji rozpoczęcia wakacji już w niedzielę 29 czerwca. Przez cały najbliższy weekend działa tam także specjalna strefa dla małych i dużych kibiców – z transmisjami meczy – aż do ich zakończenia

Przez dwa dni w Europie Centralnej najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w piłkarskich rozgrywkach i animacjach. Wszystko po to, aby już od najwcześniejszych lat zachęcić milusińskich do aktywnego trybu życia. Być może spośród graczy wyrośnie nam kolejny footballowy mistrz. Będzie się można o tym przekonać 28 i 29 czerwca podczas specjalnych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów ze szkoły piłkarskiej Football Bambini. Dzieciaki pod opieką fachowców czekają nie tylko profesjonalne treningi, ale także doskonalenie techniki, czy umiejętności gry. Dla dorosłych będzie nadal działać coraz popularniejsza strefa kibica, w której przez dwa weekendowe dni, sobotę i niedzielę, będą na żywo transmitowane mecze piłki nożnej. W gronie przyjaciół nie zabraknie także okazji do  zabawy przy oglądaniu footballu na najwyższym, światowym poziomie i spróbowania smakołyków z grilla.

Z pewnością emocje piłkarskie rozgrzeje także Shazza, która wystąpi w Europie Centralnej z okazji powitania lata. W niedzielę 29 czerwca o godz. 17:00 usłyszymy takie przeboje jak „Bierz co chcesz”, „Baja bongo”, czy jeden z pierwszych hitów wokalistki „Tak bardzo zakochani”. Shazza, a właściwie Magdalena Pańkowska, to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od niemal dwóch dekad. Na swoim koncie ma cztery złote płyty i dwie platynowe. Sprzedaż jej płyt sięgnęła już dawno pół miliona egzemplarzy. Co ciekawe, swoją karierę muzyczną rozpoczęła  w średniej szkole muzycznej w klasie fortepianu, a pod koniec lat 80. przygodę na estradzie w zespole Toy Boys. W 1992 roku wkroczyła w świat kariery solowej. O tym, co usłyszymy w Europie Centralnej z okazji otwarcia wakacji, przekonamy się już w niedzielę… Z pewnością nie zabraknie największych hitów, w tym nowych propozycji, tworzonych w nurcie dance.