Pokaz kotów rasowych w EC: 27.09.

Już w niedzielę 27 września zapraszamy we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Kotów w Żorach na kolejny pokaz kotów rasowych

Akcja rozpocznie się o godz. 11:30. Pół godziny później odbędzie się prezentacja hodowli biorących udział w pokazie. Miłośnicy kocich piękności z pewnością nie odpuszczą udziału w prezentacji w godzinach 13:00-14:00 – wtedy będą wybierane największy i najmniejszy miauczący uczestnik akcji. W kolejnych godzinach poznamy najstarszego, najbardziej utytułowanego kociego przyjaciela wybieranego spośród hodowców. O godz. 16:00 na scenie rozpoczną się wybory najpiękniejszego kociego miotu, a godzinę później nieco rozrywkowa konkurencja na największe podobieństwo kota do opiekuna.

Zgłoszenia od hodowców, w szczególności zrzeszonych w SMK Żory, do udziału w  akcji przyjmuje Agnieszka Drost, e-mail: y-x@o2.pl Podczas akcji nie zabraknie także możliwości zakupu specjalnych kocich akcesoriów, jakie przygotowała marka Kakadu oraz inni partnerzy wydarzenia.

W ramach pokazu kotów rasowych będzie można przekazać również karmę dla schroniska współpracującego z gliwickim oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Regulamin konkursu Kocie Harce