Lavard

663-011-081

Godziny otwarcia
pn-pt 10:00 - 21:00
sobota 10:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 20:00

LAVARD założona w 1975. To ekskluzywna marka, skierowana do nowoczesnych, eleganckich i niezależnych mężczyzn dbających o wygląd i wygodę. Oferuje szeroki asortyment męskiej wysokojakościowej odzieży na każdą okazję.

LAVARD jest młodą, dynamiczną marką, ale jednocześnie stoi za nią kilkadziesiąt lat doświadczenia. Powstała jako odpowiedź na oczekiwania konsumentów szukających wysokiej jakości eleganckich, modnych ubrań na światowym poziomie. Stworzyła ją firma rodzinna Gamatex o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w produkcji odzieży męskiej.

Wszystkie modele ubrań LAVARD powstają w Polsce, projektują je i szyją wykwalifikowani specjaliści, a firma ma kontrolę nad poziomem całego cyklu produkcyjnego. Dzięki temu mamy gwarancję, iż trafia do Państwa towar  z najwyżej półki – nie tylko ze znakomitych tkanin, ale również precyzyjnie i starannie wykonany, na miarę solidnego europejskiego krawiectwa.
Wysokie standardy produkcji odzież LAVARD przekładają się na nienaganny wygląd i poczucie komfortu noszących ją mężczyzn i finalnie na ich zadowolenie z produktu – a na tym właśnie nam najbardziej zależy.