Letnie Kino Samochodowe powraca!

Już w czwartek 11 czerwca o godz. 21:00 startuje Kino Letnie Europy Centralnej. Zaczynamy od pokazu filmu „X-Men: przeszłość, która nadejdzie”

Co czwartek do końca wakacji w specjalnie wydzielonej strefie na parkingu centrum będzie można obejrzeć za darmo najciekawsze produkcje filmowe z Polski i świata. Nie zabraknie klasyki i nowości. Na plenerowym ekranie zobaczymy m.in. „Thelmę i Louise” oraz „Grand Budapest Hotel”.

Przed seansem warto przyjechać nieco wcześniej, żeby zarezerwować sobie dobre miejsce i skorzystać ze specjalnych konkursów, które czekają na uczestników kina. Na pierwszy filmowy ogień przygotowano amerykańską produkcję wyreżyserowaną przez Bryana Singera. „X-Men: przeszłość, która nadejdzie” z udziałem m.in. legendarnego Hugh Jackmana i Jamesa McAvoya – to pierwsza z pozycji filmowego menu, która zostanie zaserwowana miłośnikom plenerowego kina w Europie Centralnej.

Na potrzeby każdej projekcji, która rozpocznie się chwilę po godz. 21.00, przygotowano specjalny ekran o powierzchni wyświetlania na niemal 100 metrów kwadratowych. Żeby zapewnić wszystkim komfortowy odbiór filmu wykorzystywane jest tzw. nagłośnienie hybrydowe. Dzięki niemu dźwięku emitowanego w produkcji wyświetlanej na ekranie można słuchać na dwa sposoby – za pomocą zewnętrznego nagłośnienia bądź radia w każdym z samochodów. Dla widzów, którzy nie mają ochoty oglądać filmu na przednim siedzeniu przygotowano także leżaki w specjalnej strefie, zapewniającej komfort oglądania.

Repertuar na najbliższe tygodnie zapowiada się następująco:

11 czerwca: X-man: przeszłość, która nadejdzie
18 czerwca: Grand Budapest Hotel
26 czerwca: Last Vegas
2 lipca: Thelma i Louise
9 lipca: Kupiliśmy ZOO