Letnie kino z „Zaginioną dziewczyną”: 30.07.

Już 30 lipca Europa Centralna zaprasza na kolejny seans w ramach letniego kina samochodowego. Tym razem czeka bezpłatny seans zekranizowanej powieści Gillian Flynn

„Zaginiona dziewczyna” to filmowa niezwykle intrygujący thriller wyreżyserowany przez Davida Finchera. To wciągająca opowieść o mężu poszukującym swojej partnerki, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko żeńskiej części publiczności. Ciekawe zwroty akcji i wyjątkowa obsada to tylko kilka z wyznaczników tej produkcji z 2014 roku. W rolach głównych zobaczymy m.in.: nagrodzonego Oscarem Bena Afflecka ("Armageddon"), Rosamund Pike ("Śmierć nadejdzie jutro"), Neila Patricka Harrisa ("Smerfy"), Missi Pyle ("Charlie i fabryka czekolady") i Kim Dickens ("Kod Merkury"). Początek spotkania w ramach letniego kina samochodowego już o godz. 21:00.

Projekcja zostanie poprzedzona konkursami z ciekawymi nagrodami, które poprowadzi ekipa z radia RMF Maxxx. W Europie Centralnej warto pojawić się nieco wcześniej, aby zarezerwować sobie najlepsze miejsca. Oprócz tych przewidzianych dla widzów w samochodach przygotowano także leżaki z myślą o niezmotoryzowanych widzach.

W kolejnych tygodniach można będzie zobaczyć:

06.08

ŻYCIE PI

reż. Ang Lee

obsada: Suraj Sharma, Irrfan Khan, Adil Hussain

13.08

KINGSMAN: TAJNE SŁUŻBY

reż. Matthew Vaughn

obsada: Taron Egerton, Samuel L. Jackson, Colin Firth

20.08

NOC W MUZEUM: TAJEMNICA GROBOWCA

reż. Shawn Levy

obsada: Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson

27.08

KILL BILL

reż. Quentin Tarantino

obsada: Uma Thurman, David Carradine, Lucy Liu