Lotnicze warsztaty: 7-8.11.

Nie tylko najmłodszych zapraszamy w najbliższy weekend na wyjątkowe warsztaty. W sobotę na odkrycie czekają tajemnice aerodynamiki, a w niedzielę specjalne zajęcia plastyczne dla najmłodszych

 

Wystawie będą w każdy weekend towarzyszyły także dodatkowe atrakcje. 7 listopada przygotowano akcję „Tajniki aerodynamiki”. Podczas sobotniego wydarzenia będzie można przekonać się, dlaczego przedmioty unoszą się w powietrzu. Nie zabraknie także okazji do przeprowadzenia wielu ciekawych doświadczeń. Do krainy podniebnych maszyn w niedzielę 8 listopada przeniosą się z kolei uczestnicy specjalnych warsztatów. Tworzenie samolotów, ozdabianie, malowanie, a także prawdziwe szybowcowe zawody – to tylko kilka z niespodzianek, jakie czekają na najmłodszych gości. Początek warsztatów w najbliższy weekend o godz. 12:00. Udział w nich jest bezpłatny.

Także w niedzielę na gości Europy Centralnej czeka niespodzianka. Tego dnia będzie można zobaczyć skoczków spadochronowych, którzy wylądują na terenie naszego Centrum.