Mebluj - urządzaj - wygrywaj w Europie Centralnej

Wrzesień i październik upłyną w Europie Centralnej pod znakiem wystroju i wyposażenia wnętrz. Szukasz pomysłów na zmianę w swoim domu czy mieszkaniu? Pomogą Ci eksperci dyżurujący co weekend w gliwickim centrum handlowym. Łączna pula nagród w kilku organizowanych akcjach to ponad 40.000 zł

Jedną z nich jest startujący 1 września specjalny konkurs organizowany przez Europę Centralną. Do 19 października spośród zdjęć Waszych mieszkań, zawierających przedmioty zakupione w jednym z salonów wyposażenia wnętrz w naszym Centrum, specjalne jury wybierze najlepsze aranżacje zaprezentowane na fotografiach. Ich autorzy otrzymają kolejno 3, 2 i 1 tysiąc zł na zakupy rzeczy, dzięki którym będzie można udekorować lub dodatkowo wyposażyć domowe przestrzenie. Zdjęcia należy wysłać na adres konkurs@europacentralna.eu, bądź złożyć je w Punkcie Informacyjnym Centrum. Zgłoszenie konkursowe może zawierać maksymalnie 3 zdjęcia. Warunkiem udziału w aranżacyjnej rywalizacji jest dołączenie skanu paragonu potwierdzającego zakup przynajmniej jednego elementu wyposażenia widocznego na zdjęciu wraz ze wskazaniem przedmiotu i miejsca jego zakupu.

Od 19 września do 19 października będziemy nagradzać bonami zakupowymi pierwsze 7 osób, które u najemców biorących udział w projekcie dokonają zakupów na kwotę 500 złotych. Laureaci otrzymają dodatkowy bon o wartości 100 złotych na zakupy do jednego ze sklepów w Centrum.

W akcji ze specjalnymi bonami uczestniczą: AMT Studio, Bel-Pol, Home & You, Jula, Jysk, Aler Meble, Tescoma i Weltom oraz otwierająca się we wrześniu Almira Design Studio. W konkursie na meblowe aranżacje oprócz wymienionych sklepów biorą udział także Tesco Extra w Europie Centralnej oraz Saturn zlokalizowany przy ul. Pszczyńskiej 315. Europa Centralna to dziś jedno z największych na Śląsku miejsc, gdzie w jednym miejscu można zobaczyć i kupić sprzęt, meble i różnego rodzaju akcesoria, pomagające zarówno w wystroju jak i wykończeniu wnętrz.

18 i 19 października na klientów Europy Centralnej czeka nie tylko finał konkursu na aranżację, ale także specjalny weekend rabatów, podczas którego można liczyć na specjalne promocje. Ostatniego dnia weekendu wnętrzarskich rabatów poznamy także zwycięzców konkursu organizowanego przez Europę Centralną. Do kogo trafią 3.000 zł na wyposażenie mieszkania? Przekonamy się już 19 października.

Dodatkowo w każdy weekend września i października w centrum przy ul. Pszczyńskiej 315 czekać będą architekci, gotowi udzielić porad z zakresu aranżacji wnętrz. Można skorzystać z ich pomocy na specjalnym stoisku przygotowanym w sąsiedztwie Punktu Informacyjnego EC w godzinach od 14:00 do 19:00.

Więcej szczegółów na temat akcji już niedługo na naszej stronie internetowej oraz naszym profilu na Facebooku.