Media Markt

Media Markt hucznie otwiera się w EC: 11.04

Już we wtorek 11 kwietnia o godz. 7:00 rozpocznie się oficjalne otwarcie nowego sklepu MediaMarkt w naszym centrum. Na klientów na ponad 2,5 tys. metrów kwadratowych czeka bogata oferta sprzętowa. Wyróżnikiem salonu będzie szeroki wachlarz usług dodatkowych, obejmujący m.in. dostawę i instalację urządzeń w domu klienta oraz rozwiązania spersonalizowane jak np. pierwsze uruchomienie komputera, instalacja oprogramowania, zabezpieczenie telefonu i tabletu folią lub szybą ochronną oraz wiele innych, pozwalających od razu w pełni wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu. 

MediaMarkt aktywnie angażuje się we wsparcie gliwickich organizacji pozarządowych. Klienci sklepu wybiorą jedną z trzech organizacji, która otrzyma od salonu sprzęt o wartości 8 000 złotych.

Otwarciu towarzyszy ciekawa oferta cenowa najnowszych technologii ze wszystkich kategorii produktowych! MediaMarkt zastąpił wraz z początkiem kwietnia salon marki Saturn. Nasz nowy najemca czeka na wszystkich miłośników technologii na terenie parku handlowego.

Godziny otwarcia
pn-pt 10:00 - 21:00
sobota 10:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 21:00

Zobacz gazetkę promocyjną z okazji otwarcia