Męski Świat w EC 26-27.04

Europa Centralna zaprasza 26 i 27 kwietnia na weekend z ogromną dawką testosteronu, z myjnią pełną uroczych dziewcząt i zlotem niezwykłych aut. W gronie gości specjalnych będzie Modelka Natalia Siwiec, która pokaże facetom, czym tak naprawdę jest męski świat a także Patryk Mikiciuk, specjalista od zabytkowych pojazdów z TVN Turbo.

Gościem specjalnym akcji „Męski Świat” w sobotę 26 kwietnia będzie modelka Natalia Siwiec. Od godz. 14.00 będzie można spotkać ją na terenie centrum i poznać kulisy codzienności życia celebrytki. Z kolei w niedzielę 27 kwietnia wszystkim miłośnikom motoryzacji wsparciem będzie służył Patryk Mikiciuk z TVN Turbo. Tego specjalistę od pojazdów zabytkowych, eksperta filmowego i kolekcjonera pojazdów z minionych epok będzie spotkać m.in. podczas prezentacji zabytkowych samochodów na ekspozycji Muzeum Motoryzacji PRL-u, które jest patronem pierwszej odsłony akcji „Męski Świat”.

W sobotę i niedzielę na terenie Europy Centralnej będzie funkcjonować także specjalna myjnia samochodowa, w której oprócz profesjonalnego zadbania o czystość samochodu będzie można także spojrzeć głęboko w oczy polerującej go dziewczynie. Każdy, kto oglądał film „O czym marzą faceci” z pewnością poczeka z pielęgnacją swojego krążownika szos do weekendu. Nie lada gratka czeka również na miłośników wyjątkowych samochodów. Oprócz prezentacji Muzeum Motoryzacji PRL-u na terenie parkingu będzie odbywać się Moto Zlot. Podczas niego nie zabraknie konkursów z konkretnymi nagrodami: właściciel Miss Zlotu wyjedzie bogatszy o 2000 złotych, a kierowca Miss Korozji z 500 złotymi. Na taką samą nagrodę może liczyć Driver American Dream, czyli Najbardziej Amerykańskiego Auta Ever. Nieodpłatne zgłoszenia na zlot odbywają się drogą mailową na adres w.kusaj@mindprogress.pl Każdy uczestnik zlotu otrzyma pamiątkową koszulkę i wlepkę.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Konkursu Moto Zlot
Regulamin korzystania z Myjni Samochodowej