Mikołaj czeka na dzieci: 2-3.12.

Spotkanie ze świętym Mikołajem oraz wiele niespodzianek dla najmłodszych przygotowaliśmy w Europie Centralnej już w pierwszy weekend grudnia

Najważniejszym elementem weekendu będzie oczywiście spotkanie z Mikołajem. Przez dwa dni maluchy spotkają się z wyjątkowym Świętym a także, przy pomocy rodziców lub bliskich, mogą otrzymać od niego wymarzony podarunek. W mikołajkowej strefie zapraszamy na wyjątkową zimową sesję na specjalnej fotościance. Na jej tle własnym smartfonem lub aparatem przygotujemy sobie wyjątkowe rodzinne zdjęcie, które może być magicznym prezentem dla bliskich.

2 i 3 grudnia nie zapominamy także o twórczych niespodziankach dla najmłodszych gości. Podczas nich będzie można pokolorować wielką świąteczną bombkę a także wziąć udział w warsztatach „Zimowi przyjaciele”. W ich trakcie maluchy stworzą zimowe maskotki, wykorzystując dodatki florystyczne, dekoracje oraz materiały recyklingowe. Stworzonych bohaterów można zabrać ze sobą do domu.

Spotkaj się z Mikołajem i wybierz się do krainy świątecznych atrakcji w najbliższe sobotę i niedzielę od godz. 13:00 do godz. 19:00.