13-14.09 Modna Europa i weekend rabatów!

13 i 14 września Europa Centralna zaprasza do udziału w weekendzie rabatów oraz imprezie modowej. Wśród gości specjalnych Blanka Tichoruk, czyli Miss Polski Nastolatek. Sobota to okazja na poznanie trendów lansowanych przez młodych projektantów, niedziela to spotkanie z najnowszymi, jesienno-zimowymi trendami

Zapraszamy na weekend rabatów - atrakcyjne oferty zakupu nowych jesiennych kolekcji! Sprawdź jakie rabaty przygotowały specjalnie dla Ciebie sklepy w Europie Centralnej.

Do tego spotkania i pokazy przygotowane przez młode projektantki z naszego regionu. Czym zaskoczą Anna Świętek i Aleksandra Spadło? Przekonamy się już od godz. 14:00. Podczas pierwszego dnia nie zabraknie okazji do rozmów i konsultacji ze stylistami. Podczas niej Aleksandra Świąder będzie doradzać nie tylko paniom w tym, jak dobierać kolory do swojej sylwetki. Poradzi także, jak wybór szala, czy szalika wpływa na modelowanie sylwetki. O godz. 16:30 Europa Centralna stanie się z pewnością najpiękniejszym miejscem na mapie Śląska. Właśnie wtedy będzie można się spotkać i porozmawiać z Miss Polski Nastolatek – Blanką Tichoruk.

Niedziela 14 września także upłynie pod znakiem stylu. Tego dnia na specjalnej scenie Europy Centralnej oprócz pokazów mody będzie można spotkać się z blogerką modową Mileną Bekalarską, prowadzącą serwis Majlena Fashion. Przez cały weekend będzie można także skorzystać z porad specjalnej Szkoły Wizerunku, czy bezpłatnie stanąć przed modowymi obiektywami fotoreportera w specjalnym atalier. Zwieńczeniem soboty i niedzieli będzie finał akcji z metamorfozami klientów, który zaplanowano około godz. 17:45.