Monnari i Fundacja TVN "Nie jesteś sam" kreują Modę na Dobro!

Pierwszego kwietnia ruszyła akcja „Dobro jest w Modzie” - niezwykły projekt firmy Monnari i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, którego symbolem są trzy wyjątkowe Kobiety i trzy wyjątkowe koszulki. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN.

Wraz z początkiem kwietnia do wszystkich firmowych salonów Monnari trafią niezwykłe koszulki z limitowanej serii. Trzy piękne wzory, które się na nich znajdują zaprojektowane zostały przez blogerkę modową i kobietę o wielkim sercu, Anastazję. Każda koszulka to inne przesłanie – jedna mówi o miłości, druga o tym jak pięknie żyć, a trzecia o odwadze. Każda koszulka to także kilka dziecięcych uśmiechów i nadzieja na zdrowe, radosne życie. Ambasadorkami akcji „Dobro jest w Modzie” zostały trzy niezwykłe kobiety, gwiazdy stacji TVN – Dorota Gardias, Daria Widawska oraz Dorota Wellman.

Koszt koszulki to 79,90 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Więcej informacji na stronie: www.dobrojestwmodzie.pl