Jula

Nowa gazetka - Black Friday w multimarkecie Jula

Jeśli jeszcze nie wymieniłeś żarówek na energooszczędne LED, potrzebujesz narzędzi i akcesoriów kuchennych lub planujesz zakup zestawu narzędziowego, koniecznie odwiedź multimarket Jula, gdzie już w najbliższy piątek rusza akcja Black Friday. W dniach 25-27 listopada na klientów Jula czekać będą obniżki cen rzędu 20%, 30%, a nawet 50%.

W ostatni weekend listopada z okazji Black Friday w multimarkecie Jula będzie można skorzystać ze specjalnych promocji, obowiązujących tylko podczas tych 3 dni. Aż o 50% taniej kupimy źródła światła LED marki Philips, co na pewno zainteresuje wszystkich poszukujących sposobów na oszczędzenie energii. 50%-owa zniżka będzie również obowiązywać na uchwyty do zawieszania telewizorów – twój telewizor plazmowy na pewno ucieszy się z takiego mikołajkowego prezentu!

Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas w okresie jesienno-zimowym przygotowano specjalną promocję na artykuły marek Fiskars i Bahco, które będą dostępne w cenach niższych o 30%. Majsterkowiczów zainteresuje zestaw kluczy nasadowych Bahco, zaś adeptów sztuki kulinarnej – tradycyjny francuski nóż szefa kuchni marki Fiskars. 20%-ową promocją zostaną natomiast objęte wszystkie produkty marki Bosch, a wśród nich m.in. multinarzędzie PMF 190 E, które można wykorzystywać np. do cięcia elementów przy układaniu podłóg.

Promocja obowiązuje w dniach 25-27 listopada we wszystkich multimarketach Jula w Polsce.

Godziny otwarcia
pn-pt 08:00 - 21:00
sobota 08:00 - 21:00
niedziela 09:00 - 20:00

22 33 888 75
www.jula.pl

Zobacz gazetkę