Nowa wystawa budowli z klocków LEGO: od 18.11.

Ponad milion elementów, 11 metrów długości, 10 metrów rozpiętości skrzydeł i 3 metry  wysokości. Ogromną replikę samolotu Air Force One będzie można zobaczyć u nas już od piątku 18 listopada w ramach wystawy budowli z klocków LEGO

W Europie Centralnej przyjrzymy się między innymi bazie księżycowej czy rodzinnej posiadłości głównych bohaterów poematu Adama Mickiewicza „Pan Tadeusz. Wśród niezwykłych budowli nie zabraknie również propozycji dla miłośników futbolu. Będą to odwzorowane z pieczołowitą dokładnością stadiony w Gdańsku oraz Warszawie. Ekspozycja to także okazja do spędzenia czasu w specjalnej strefie, gdzie stworzymy własne budowle z klocków, czy weźmiemy udział w pokazach filmów  prezentujących świat przez pryzmat klocków Lego.

W sumie na odkrywców czeka ponad 100 niezwykłych makiet oraz specjalna strefa Fun Park. Znajdą się tam strefa Duplo, stoliki do zabawy klockami Lego, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków, a także wiele innych atrakcji. W EC można będzie „rysować” i „pisać” klockami, czy sprawdzić   wytrzymałość budowli na platformie wibracyjnej Super Shaker.

Patronat honorowy nad projektem objął Rzecznik Praw Dziecka RP – Marek Michalak. Wystawa, na terenie naszego parku handlowego, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-20:00, w niedzielę i święta od godz. 10:00. 

Bilety, w cenie od 15 do 23 złotych za osobę, kupimy na miejscu oraz na stronie: www.wystawaklockow.pl