Cubus

Nowe Prmocje w Cubus!

Bardzo atrakcyjną ofertą jest oferta „3 za 2” na cały dział dziecięcy i młodzieżowy.Wybierając trzy produkty z tego działu, Klient płaci tylko za dwie. Każda trzecia rzecz jest gratis. Szczegóły promocji w sklepie Cubus.

Na dziale damskim Cubus wprowadza nowy model jeansów w kategorii Premium o nazwie Slimming Sydnee.Slimming Sydnee to model, który wysmukla sylwetkę dzięki unikalnej technologii slimming strech.Tkanina slimming strech ma maksymalną rozciągliwość i niesamowitą miękkość, zarówno na zewnątrz i wewnątrz. Slimming Sydnee  to jeansy które dają uczucie komfortu i zapewniają perfekcyjny wygląd!!! Jest to model o niskiej talii, mocno przylegający. Tkanina jest bardzo elastyczna, więc można nosić je przez cały dzień.

Wraz z nowym modelem spodni, pojawił się nowy odcień czerni SATY BLACK – czerń, która pozostaje czerną nawet po wielu pranach. Szczegóły u ekspertów w naszym sklepie :-)

Na dziale męskim mamy liczne promocje cenowe. Kluczowe produkty to spodnie typu „chinos” w cenie 99 zł oraz klasyczne swetry basic w cenie 79,99 zł.

Na dział bielizny damskiej, powróciła ulubiona promocja naszych Klientek: bielizna dzienna -25%!!! Dodatkowo, wszystkie skarpety i rajstopy damskie w promocyjnej ofercie „3 za 2”.

Promocje potrwają do 16.11.2014 lub do odwołania.

Zapraszamy do sklepu Cubus :-)

Godziny otwarcia
pn-pt 10:00-21:00
sobota 10:00-21:00
niedziela 10:00 - 20:00

666 351 839
www.cubus.com/pl