Odkryj tajemnice nauki z Eugeniuszem!

Twoje dzieci kochają zadawać pytania? A może sam chcesz odkryć tajemnice świata fizyki, światła, wody lub w interaktywny sposób przenieść się do krainy dobrej zabawy? Jeśli tak – to zapraszamy do Centrum Nauki Eugeniusz, czyli nowej atrakcji, która czeka w naszym parku handlowym do końca stycznia

Multimedialna wystawa składa się z 7 interaktywnych stref tematycznych takich jak: Oddech Kosmosu, Strefa Iluzji, Strefa Fizyki, Strefa Wodna, Strefa Światła, Strefa Zmysłów i Sensoryczne Przedszkole. Wszystkie eksponaty zostały tak przygotowane, by zainteresować zarówno najmłodszych, jak i starszych zwiedzających. Tysiące przedszkolaków, które odwiedziły poprzednie edycje wystawy, udowodniły, że już kilkulatki można zainteresować nauką, która angażuje wszystkie zmysły dzieci. Eugeniusz, zielony bohater wystawy, dodatkowo ucieszy zwiedzających, którzy będą mogli wziąć udział w różnych konkursach organizowanych w trakcie interaktywnej przygody.

Szukasz pomysłu na niezapomnianą rodzinną przygodę?! Wybierzcie się do Europy Centralnej i odwiedźcie Centrum Nauki Eugeniusz, w którym wspólnie usłyszycie Kosmos, stworzycie animacje piaskowe na podświetlanym stole czy nauczycie się pisać niczym Leonardo da Vinci. Wstęp na wystawę jest biletowany.