Odlotowy weekend z Angry Birds w EC!

Wyjątkowych gości, którzy w najbliższy weekend odwiedzą Europę Centralną nie trzeba przedstawiać. Angry Birds, bo o nich mowa, pokochały nie tylko dzieci, ale także zdobyły sympatię ich rodziców. Najpierw była gra, potem film a już 20 i 21 stycznia w naszym centrum będzie można spotkać Reda, Bombę i Chucka – głównych bohaterów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i wziąć udział w niespotykanych atrakcjach.

Weekend z Angry BIrds będzie na pewno niezwykle widowiskowy. W naszym centrum znajdzie się osiem stref, z grami, zabawami a nawet minikinem. Na „wyspie” Angry Birds będzie można spotkać bohaterów gry; od 11:30 do 17:30 co godzinę pojawią się tam: Red, Bomba i Chuck, chętni do spotkania z dziećmi i wspólnych zdjęć. W tej samej strefie od 12:00 do 17:00 odbywać się będą konkursy z nagrodami. Przygotowane będą również stanowiska do gier -  sztandarowa Angry Birds czy Arcade Sega Games. Specjalne stanowisko wirtualnej rzeczywistości przeniesie chętnych na kolorową wyspę Angry Birds, na której to będą celować do zielonych świnek. Nie zabraknie uwielbianego przez dzieci bombowego dmuchańca – skakańca, wielkiej procy Angry Birds oraz „walk” sumo między ptakami a zielonymi świnkami, w które wcielą się chętne dzieci. Z myślą o najmłodszych przygotowana będzie strefa Angry Birds Fun Spot z rozwijającymi zabawami, zajęciami plastycznymi oraz minikinem Angry Birds.

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Zapraszamy do ekscytującej zabawy z Angry Birds w Europie Centralnej 20 i 21 stycznia w godzinach 11:00 – 18:00!