Otwarcie nowego salonu Sizeer!

29 kwietnia do grona najemców Europy Centralnej dołączy Sizeer

To salon, który oferuje między innymi sneakery i streetwear. W salonie można kupić takie marki jak Nike, adidas, Puma, Reebok, ASICS, Vans, Converse, New Era, Lacoste, Timberland i Confront. Oferta obejmuje także ubrania i akcesoria dla każdego nowoczesnego mieszkańca miasta. – Nasz wybór Europy Centralnej jako kolejnego miejsca ekspansji został starannie przemyślany – wyjaśnia Magdalena Ślizowska, Head of administration & leasing department w Sizeer. – Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego salonu właśnie tutaj. Dobra lokalizacja centrum przy skrzyżowaniu ważnych tras komunikacyjnych i wygodny dojazd samochodem z różnych części Aglomeracji Śląskiej to tylko jedne z kilku czynników, które zdecydowało o wyborze Europy Centralnej jako miejscu naszej nowej lokalizacji, będącej częścią większego planu ekspansji.

Nowy sklep w Gliwicach to 111 w portfolio Sizeer w Polsce i za granicą. Zajmuje on lokal o powierzchni 160 metrów kwadratowych. Klientom EC zaoferuje bogaty wybór rozwiązań streetsylowych adresowanych do aktywnych kobiet i mężczyzn.

Z okazji otwarcia 29.04 Sizeer przygotował rabat -15% dla wszystkich oraz rabat SizeerClub (do -25%) na cały asortyment.