Piknikujemy w śląskim stylu w EC - 21.06-22.06.2014

Piknikujemy w śląskim stylu

Do wspólnego piknikowania w iście regionalnym stylu oraz do udziału w koncercie Mirosława Jędrowskiego zapraszamy w najbliższy weekend. Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników bardziej aktywnego kontaktu z piłką nożną

21 i 22 czerwca w Europie Centralnej będzie działać specjalna strefa małego kibica. W niej najmłodsi pod opieką doświadczonych trenerów będą uczestniczyć w licznych grach, zabawach oraz rozgrywkach związanych z piłką nożną. Będzie to też dobra okazja do tego, aby w atrakcyjny sposób namówić swoją pociechę do postawienia pierwszych kroków na boisku piłkarskim. W Europie Centralnej będzie można za darmo zobaczyć wszystkie mecze transmitowane w sobotę i niedzielę na specjalnych ekranach LCD oraz dużym, o powierzchni ponad 12 metrów kwadratowych. Strefa jest czynna do zakończenia ostatniego z meczów.

W sobotę 21 marca zapraszamy także do wspólnego śpiewania z wokalistą, znanym m.in. z Listy Śląskich Szlagierów. Wspólnie z Mirosławem Jędrzejczakiem udamy się w muzyczną podróż, podczas której nie zabraknie takich utworów jak „Słodka chwila”, czy „Serca dwa”. Jędrowski należy do grona najbardziej popularnych i lubianych wykonawców naszego regionu. Na swoim koncie ma już kilkanaście płyt, z których niektóre uzyskały nawet status złotej. Jego największe przeboje to m.in „Jo nie wyjada stad”, „Dzwon Anabergu”, czy „Nasza Klasa S”. Na plenerowej scenie Europy Centralnej pojawi się z sześcioosobowym zespołem, który gwarantuje najlepszą śląską zabawę. Początek występu o godz. 17:00.

Aby ułatwić dotarcie na koncert bezpłatne autobusy Europy Centralnej na trasie z Gliwic i Zabrza będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy i w podwójnych składach już od godziny 15:30. Na trasie z Knurowa transport będzie odbywał się bez przerw także od godz. 15:30.