Pomóż przytulisku i zaadoptuj kota w EC: 19.04.

Podczas pokazów kotów w Europie Centralnej Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Bezpieczna Łapa" z Gliwic będzie zbierać dary na rzecz kociego przytuliska "Pani Ali" oraz zachęcać do adopcji jego mieszkańców.


Zbiórka datków oraz darów rzeczowych będzie trwać od godz. 10:00 do 18:00. - Jesteśmy otwarci na każdą formę pomocy - mówi Janina Szymanek z gliwickiego koła Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. - Funkcjonowanie przytuliska to koszt, który często przekracza nasze możliwości. Dlatego zebrane pieniądze będziemy chcieli przeznaczyć przede wszystkim na leczenie, mamy nadzieję, chociaż kilku kotów spośród 41 podopiecznych. Będziemy także zachęcać  do wolontariackiej aktywności na rzecz zwierząt, a także przygarnięci ich. Najpierw poprzez częstsze wizyty w ich miejscu pobytu, a potem być może podzielenie się miłością w naszej
codzienności i zabranie do domu.

Więcej szczegółów na temat adopcji kotów z przytuliska można także znaleźć na stronie: www.bezpiecznalapa.pl - zakładka: "Przygarnij kotka". Zbiórka będzie odbywać się w niedzielę 19 kwietnia w trakcje pokazu kotów w Europie Centralnej współorganizowanego ze Stowarzyszeniem Miłośników Kotów z Żor.

 

Zobacz reportaż o przytulisku: https://www.youtube.com/watch?v=EOxLshUKwjE