YES

Pomysł na prezent – biżuteria dla najmłodszych w YES

Miłość do biżuterii widać już u najmłodszych. Subtelna i delikatna biżuteria może być doskonałym sposobem na wyrażenie uczuć i podkreślanie ważnych wydarzeń z życia.

 

Jednak czym warto kierować się podczas ich wyboru? Przede wszystkim należy pamiętać komu ją kupujemy. Pamiętajmy by wybierać biżuterię nie tylko ładną, ale i szlachetną, wykonaną z  najwyżej jakości materiałów.

YES  dba  o to w szczególności. Dlatego posiada w swojej ofercie wiele wspaniałych kolekcji dedykowanych najmłodszym.

 

 

Jedną z nich jest urocza kolekcja YES Petite. Wyjątkowość tej kolekcji polega na możliwości umieszczenia wymarzonego grawera na dowolnie wybranej zawieszce. Dzięki temu bransoletka staje się jedyna i niepowtarzalna!

W salonie YES można znaleźć duży wybór kolorowych i finezyjnych kolczyków z motywami kwiatowymi i innymi wzorami dla najmłodszych Klientów YES.

Z kolei decydując się na kolekcję Czułe Słówka możemy w wyjątkowy sposób wyrazić uczucie ważnej dla nas osobie. Podarowanie naszyjnika z imieniem lub miłym słowem na pewno zachwyci obdarowaną osobę.

Dużą popularność zyskała biżuteria srebrna, która zachwyca swoim wzornictwem, a jej piękno często podkreślają cyrkonie i diamenty.

Godziny otwarcia
pn-pt 10:00 - 21:00
sobota 10:00 - 21:00
niedziela 10.00 - 20.00

32 778 51 08
www.yes.pl