Carry

POWITAJ NOWY SEZON Z CARRY.

POWITAJ NOWY SEZON Z CARRY.

W WIOSENNO-LETNIEJ ODSŁONIE 2015 ZNAJDZIESZ KLASYCZNE MARYNARSKIE LINIE, SUBTELNĄ PASTELOWĄ KOLORYSTYKĘ, A TAKŻE MINIMALISTYCZNE OSTRE CIĘCIAI NOWOCZESNE W KROJU FASONY.

BARWNE TKANINY, ZWIEWNE SUKIENKI, TYPOGRAFIA W NADRUKACH OVERSIZE, POŁĄCZONA Z WYGODĄ I KOMFORTEM STYLI PREZENTOWANYCH W RÓŻNORODNYCH DAMSKICH LINIACH SPRAWIĄ, ŻE W NASZYCH PROPOZYCJACH KAŻDA KOBIETA POCZUJE SIĘ DOBRZE, KOBIECO I SWOBODNIE.

DUŻE ILOŚCI ROZBIELONYCH RÓŻY, BIELI, TURKUSÓW DAJĄ ODCZUĆ WYJĄTKOWĄ DELIKATNOŚĆ TEJ KOLEKCJI I OPTYMIZM PROJEKTANTÓW DĄŻĄCYCH DO UZYSKANIA JAK NAJWYŻSZEGO POZIOMU KOMFORTU DLA KLIENTÓW.

GRAFICZNE KOMPOZYCJE, FOTOPRINTY, PROSTE TYPOGRAFIE I NIEZAWODNE KRATY TO MĘSKI, GENTELMEŃSKI ŚWIAT, W KTÓRYM KRÓLUJE DENIM. NATURALNE TKANINY BAWEŁNIANE, OXFORDY, POPLINY, CANVAS, TWILL, DZIANINY O CIEKAWYCH FAKTURACH, STRUKTURALNYCH PRĄŻKACH I PIQUE POJAWIAJĄ SIĘ ZARÓWNO W POLÓWKACH, JAK I WYGODNYCH DZIANINOWYCH MARYNARKACH O SZEROKIMWACHLARZU KOLORYSTYCZNYM.

KOLEKCJA DODATKÓW POZWALA NA DOSKONAŁE DOPEŁNIENIE KAŻDEJ STYLIZACJI. RÓŻNORODNE OKULARY, SHOPPERBAGI, NAJMODNIEJSZE WORKI I PLECAKI DOPEŁNIONE KAPELUSZEM SPRAWIĄŻE WYRÓŻNISZ SIĘ W TŁUMIE.

 


Godziny otwarcia
pn-pt 10:00-21:00
sobota 10:00-21:00
niedziela 10:00 - 20:00

32 778 51 78
carry.pl