Priority Room

531 504 549

Godziny otwarcia
pn-pt 10:00 - 21:00
sobota 10:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 20:00

W Priority Room znajdziemy obuwie damskie, męskie, galanterię skórzaną i torebki znakomitych polskich producentów, takich jak Gino Rossi, Badura, Baldowski, MM Oleksy, Szydłowski i Wojewodzic. Jest to jedyne miejsce na Śląsku, w którym asortyment wymienionych marek zgromadzony jest w jednym salonie.

Gino Rossi i Badura to jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek obuwniczych na polskim rynku. Obie powstały w Polsce i szczycą się produkcją obuwia w naszym kraju. Gino Rossi sprzedaje eleganckie obuwie dla mężczyzn i kobiet. Badura jest z kolei chwalona przez klientów głównie ze względu na staranność wykonania swoich wyrobów, wygodę w noszeniu i atrakcyjne wzornictwo.

Baldowski i MM Oleksy to marki znane głównie w Małopolsce i na Śląsku. Produkują przede wszystkim buty z naturalnej skóry, czerpiąc z dokonań włoskich projektantów, Wojewodzic jest uznaną polską marką specjalizującą się w projektowaniu i produkcji ekskluzywnych torebek, teczek oraz galanterii skórzanej, przeznaczonych dla eleganckich kobiet ceniących dobrą jakość i oryginalny design. Szydłowski słynie z przywiązania do detalu i koncentruje się na produkcji obuwia damskiego.