Psi przyjaciele w EC-06.09.

W niedzielę 6 września Centrum Handlowe Europa Centralna zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt na wyjątkową akcję dedykowaną największym przyjaciołom człowieka, czyli psom. Czekają pokazy tresury, konkursy na najsympatyczniejszego psa, rady dla miłośników i wiele niespodzianek

Cała akcja wystartuje już o godzinie 11:00. Chwilę później na specjalnie zbudowanym torze z przeszkodami odbędzie się pierwszy z pokazów tresury. W ramach wydarzenia odbędą się konkursy na najsympatyczniejszego kundla (szczenięta i psy dorosłe),  psa rasowego (psy dorosłe i szczenięta) oraz najlepiej wytresowanego amatorsko psa. Przypominamy:

  • konkurs na najsympatyczniejszego kundla – psy dorosłe  –  o godz. 14:20
  • konkurs na najsympatyczniejszego psa rasowego – szczenięta  – o godz. 16:45
  • konkurs na najsympatyczniejszego psa rasowego – psy dorosłe  – o godz. 18:45

Wyboru zwycięzców w każdej prezentacji dokona publiczność zgromadzona w trakcie pokazu. Na każdego czworonożnego uczestnika i jego właściciela czeka niespodzianka. 

O godz. 13:05, 15:30 i 17:30 na scenie odbędą się prezentacje treserów amatorów. 

6 września będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji behawioralnych związanych z opieką i wychowaniem psa. Nie tylko na specjalnym stoisku ale też na scenie będą udzielać ich beahwioryści i profesjonalni trenerzy psów. 

Akcja organizowana jest we współpracy z Klubem Agility Flow oraz Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami oddział Gliwice. Na specjalnym stoisku TOnZ będzie można zapoznać się z zasadami adopcji psów, przekazać datki w formie finansowej bądź karmy dla zwierząt. Będzie można uzyskać również nieodpłatnie wsparcie dotyczące opieki nad swoim pupilem. Celem wydarzenia jest także promocja odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami i szacunku do naszych czworonożnych przyjaciół.

Regulamin konkursu "Psy na medal"