Rodzinny skok w aktywność

Po świątecznych i noworocznych szaleństwach pomyśl o sobie. Przyjdź na weekend aktywności do Europy Centralnej. Czekamy na Ciebie już 4 i 5 stycznia

Warsztaty pierwszej pomocy, tajniki żeglarstwa, sztuk walki i najprawdziwszy szybowiec oraz spadochrony- to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy w pierwszy weekend stycznia dla odwiedzających park handlowy Europa Centralna w Gliwicach. Na naszych klientów i gości będzie czekać ponad 10 różnorodnych punktów i atrakcji, które pomogą nie tylko zaplanować czas wolny, ale także umożliwią konsultacje z ekspertami. Przez dwa dni wsparciem będą służyć m.in. doradca ds. żywienia, ratownicy medyczni, trenerzy sportowi czy animatorzy wolnego czasu. Na scenie Europy Centralnej zobaczymy m.in. pokazy w wykonaniu adeptów sztuk walki z gliwickiego Aikido Aikikai. Centrum odwiedzi także Michał Mikulewicz, wicemistrz Polski w kulturystyce. Przez dwa dni oprócz pokazów będzie także służył odwiedzającym pomocą i wsparciem na temat odpowiedniego dopasowania treningów do celów, które zakładamy sobie po świątecznym i noworocznym szaleństwie.

Wiele niespodzianek będzie czekać także na miłośników podniebnych wrażeń. We wnętrzu galerii zostanie zaprezentowany najprawdziwszy szybowiec, a z jego pilotami będzie można odkryć tajniki podróży w przestworzach. O świecie widzianym z perspektywy ptaka opowiedzą także podczas pokazów instruktorzy ze Szkoły Spadochronowej Blue Sky Team.