Ruszają warsztaty dla młodych siatkarzy: od 14.07

Rruszają cykliczne darmowe warsztaty siatkarskie dla dzieci i młodzieży. Odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek aż do zakończenia wakacji.

Już  14 lipca startuje w Europie Centralnej cykl bezpłatnych zajęć z piłki plażowej i siatkówki dla najmłodszych. W każdy wtorek i czwartek do końca wakacji dzieci i młodzież będą mogły rozwijać swoje kompetencje sportowe pod opieką doświadczonych trenerów z klubu sportowego „Sikret” Gliwice. Początek spotkań o godz. 16:30 na boiskach do siatkówki plażowej – w pobliżu wejścia A. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uczestnicy będą szkoleni przez doświadczonych trenerów z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Udział w zajęciach jest możliwy pod opieką opiekunów prawnych bądź z ich pisemną zgodą do pobrania ze strony (poniżej) lub od prowadzących.

Najbliższe terminy zajęć:

14 lipca, godz. 16:30

16 lipca, godz. 16:30

21 lipca, godz. 16:30

23 lipca, godz. 16:30

28 lipca, godz. 16:30

30 lipca, godz. 16:30.

Zapraszamy na boiska do piłki plażowej znajdujące się na terenie działającego zimą bezpłatnego lodowiska, w pobliżu wejścia A. Obok boiska znajdują się także ławeczki i leżaki dla wytrwałych kibiców.

Oświadczenie uczestnika zajęć