Siatkarsko: 28,30.07

Ten tydzień w Europie Centralnej to także atrakcje przygotowane z myślą o naszych najmłodszych gościach: we wtorek i czwartek zapraszamy na warsztaty siatkarskie

Już ostatni raz w najbliższy wtorek i czwartek w Europie Centralnej w specjalnej strefie letnich aktywności odbywają się bezpłatne zajęcia sportowe dla najmłodszych. Na boiskach do piłki plażowej pod opieką doświadczonych trenerów będzie można aktywnie spędzić wakacyjne popołudnie. Start zajęć o godz. 16:30. Ta propozycja, którą prowadzimy razem z klubem sportowym „Sikret”, to nasz wkład w propagowanie aktywnego stylu życia i pokazanie mieszkańcom Śląska, że w Europie Centralnej stawiamy na różnorodne formy spędzania wolnego czasu podczas lipcowych dni.

Zachęcamy także do odwiedzin Europy Centralnej w gronie przyjaciół i znajomych oraz wykorzystywania pełnowymiarowych boisk do siatkówki plażowej.  

Obok boisk umieszczono także małą strefę relaksu, w której znajdują się ławeczki oraz leżaki dla oczekujących na mecze bądź zagorzałych kibiców. Boiska znajdą się w pobliżu wejścia A, w miejscu bezpłatnego lodowiska, które działało w okresie zimowym.