Sięgnij po swoją nagrodę w Wiosennej Loterii!

Aż 80 000  w puli nagród wiosennej Loterii w Europie Centralnej!

W ostatnią sobotę 3 marca w Europie Centralnej wystartowała wiosenna Loteria. Na klientów czeka ponad 1000 nagród. Łączna pula to 80 000 złotych. Codziennie do wygrania karty przedpłacone o wartości: 50 zł, 100 zł, 150 zł i 500 zł.

Marzec to, po okresie zimowych wyprzedaży, czas gdy sklepy kuszą wiosennymi promocjami, a centra handlowe dbają o dodatkowe atrakcje, aby przyciągnąć klientów. W minioną sobotę w Europie Centralnej rozpoczęła się wiosenna Loteria. Sprzedawcy lub hostessy na podstawie dowodu zakupu za kwotę minimum 50 zł, wręczają kupony uprawniające do wzięcia udziału w Loterii, która potrwa do 25 marca. W dwóch punktach centrum handlowego znajdują się stoły multimedialne do skanowania kuponów. Nie sposób ich nie zauważyć z powodu sąsiedztwa ogromnej różowej kostki z podświetlonymi nominałami kwot do wygrania. 

Wystarczy wydać 50 zł, żeby zawalczyć o nagrodę

Zakupy za minimum 50 złotych we wszystkich sklepach w Europie Centralnej oznaczają szansę na wygraną. Nie ważne czy zrobione w markecie budowlanym czy drogerii. Każde kolejne, wydane 50 zł to dodatkowa szansa na wygranie jednej z ponad tysiąca kart przedpłaconych na zakupy w Europie Centralnej. Warto wiedzieć, że osoby, które zrobią zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do15:00 otrzymają podwójną ilość kuponów. Trzeba wiedzieć, że jak w przypadku większości konkursów czy loterii między innymi wyroby alkoholowe i tytoniowe są odliczane od wartości dowodu zakupu. Przed rejestracją do loterii należy również pamiętać o podstemplowaniu dowodu zakupu w Punkcie Obsługi Loterii oraz zachowaniu go, bo będzie potrzebny przy odbiorze nagrody.

Szczegóły na temat wiosennej Loterii znajdują się w regulaminie dostępnym w Punktach Obsługi Loterii.